Radość o poranku.......

To co mnie wciąż zachwyca i daje siłę i moc :):)

środa, 8 listopada 2023

HUNA W PIGUŁCE wg. Serge Kahili Kinga.......

 


HUNA W PIGUŁCE


wg. Serge Kahili Kinga

1. IKE
Świat jest taki jaki myślisz, że jest. Jeśli myślisz, że ludzie to twoi wrogowie, tacy właśnie będą w stosunku do ciebie. Jeśli jesteś przekonany o swoim pechu będzie ci on stale towarzyszył. Jeśli myślisz o nieszczęściu przyciągasz go jeszcze więcej. Jeśli myślisz o miłości i dobrze, miłość i dobro wzrasta. Kiedy zmieniasz swoje myśli, zmienia się twój świat.

2. KALA
Nie ma żadnych ograniczeń. Wszystko we Wszechświecie jest możliwe, a ograniczenia znajdują się tylko w twoim umyśle. Rozwijaj zatem swój umysł i wyobraźnię, otwórz się na nieznane, zaufaj sile życia i przesuwaj granice niemożliwego. A wszystko się stanie.

3. MAKIA
Energia podąża za uwagą. Jeśli całą swoją uwagę skupisz na jednej rzeczy, dajesz jej siłę. Skupiaj się zatem na rzeczach pozytywnych i przesyłaj energię w ich kierunku. Opanuj też chaos w swoim umyśle i koncentruj się na jednej tylko rzeczy. Dopiero, kiedy ją skończysz przechodź do następnej.

4. MANAWA
Moment mocy jest TERAZ. W każdej chwili swojego życia możesz zacząć wszystko od nowa. Nie jutro, nie za miesiąc, nie za rok- zacznij dziś!

5. ALOHA
Oznacza MIŁOŚĆ, ale taką prawdziwą, bez oczekiwań i bez warunków. To słowo oznacza "być z kimś, tu i teraz i być szczęśliwym". Bezwarunkowa miłość do siebie i innych, pragnienie dobra i szczęścia dla wszystkich, to najpotężniejsza energia we Wszechświecie. A jeśli kiedyś nauczymy się takiej miłości, wszystko stanie się proste.

6. MANA
Moc pochodzi z wnętrza. Największa siła jest w Tobie, nie szukaj jej u innych ludzi, nie szukaj jej w rzeczach, sytuacjach czy miejscach. To ty jesteś panem swojego świata, to Ty decydujesz. Uwierz w siebie i zacznij wybierać to, co właściwe.

7. PONO

Skuteczność jest miarą prawdy. Jeśli chodzisz na ćwiczenia i źle się po nich czujesz, nie są one dla ciebie. Jeśli spotykasz się z koleżanką i za każdym razem po rozmowie z nią dostajesz migreny, ta znajomość nie jest dla ciebie dobra. Szukaj tego co dodaje ci energii i sprawia ci radość, a unikaj tego co cię osłabia i przygnębia. Dbaj o swoją energię, oszczędzaj siły i wykorzystuj ją w sposób, który daje ci szczęście...

💚💓💚💛💜💓💛

( zdjęcie własne )


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz